אביזרי נגישות לנכים

אביזרי נגישות לנכים - החופש לנוע

חברת צהלש מיבאת אביזרי נגישות לנכים כגון מאחז נכים מתרומם, הגבהה למושב אסלה, ברז נכים וכדומה. בשל התמחותנו בתחום האביזרים לנכים, אנו יודעים כי בכל מקום ציבורי נחוץ שיהיה תא שירותים אחד לפחות עבור אנשים בעלי מוגבלויות.

אנו בחברת צהלש עושים את מירב המאמצים לספק את המוצרים והאביזרים אשר הנכים זקוקים להם במקומות ציבוריים ובבתיהם הפרטיים. 
במידה ולא מצאתם את המוצר אותו הינכם מחפשים, צרו איתנו קשר ואנו ננסה לעזור לכם.

מאחזים ואביזרי נגישות לנכים בעלי מוגבלות או מוגבלויות

נכות לא חייבת לקבע אדם למקומו! בואו ללמוד כיצד אביזרי נגישות לנכים יכולים לשנות את החיים.

מהם אביזרי נגישות לנכים?

אביזרי נגישות הם אביזרים מסוגים שונים, אשר מאפשרים לנכים חופש תנועה גדול יותר באופן משמעותי הן בבית והן מחוץ לו. לעתים מדובר באביזרים, הדורשים התקנה בתוך מבנה והם נשארים קבועים בו עד להסרתם ולעתים מדובר על אביזרים ניידים, אשר מלווים את הנכה לכל מקום, בו הוא צריך אותם.

ציוד קבוע

אביזרים נייחים הם חלק בלתי נפרד מחיי היום יום של הנכה ולכן הם מותקנים, על פי רוב, בביתו. אחד האביזרים הנפוצים ביותר הוא מאחז היד, אותו מתקינים בחדרי שירותים, מקלחת וחדר השינה והוא עוזר בעיקר בשמירה על היציבות ושמירה מפני נפילות וגם עוזר בתנועה של קימה וישיבה.

ציוד נייד

הציוד הנייד כולל בתוכו בעיקר סוגים שונים של הליכונים, קביים וכסאות גלגלים. ציוד זה מהווה את האפשרות של הנכה להתנייד ממקום למקום בכוחות עצמו או בעזרתו של כל אדם לבחירתו. בעזרת אביזרים אלו, הנכה יכול להגיע למחוז חפצו בתחושת ביטחון ועצמאות מלאה, בין אם מדובר בנכות זמנית ובין אם בנכות קבועה.

מדינת ישראל – יתרונות וחסרונות

החיים במדינת ישראל הינם חיי מלחמה בלתי פוסקת והיות שכך, מלבד נכויות, שאנו רואים בכל רחבי העולם, בישראל יש גם נכי צה"ל רבים. זהו החיסרון הגדול, אך חיסרון גדול זה מביא עמו יתרון גדול לנכים בארץ: הצורך במתן עזרה ככל הניתן לנכים. עובדה זו מאפשרת גם לנכים, שאינם נכי צה"ל ליהנות מקדמת הטכנולוגיה העולמית בתחום אביזרי נגישות לנכים ומהאפשרות לבצע התאמה טובה יותר בין הצורך של הנכה לבין האביזר המוצע לו.

האתר מקודם בגוגל ובפייסבוק ונבנה באמצעות CSS3  ו-HTML5 ע"י רוק דיזיין | מצא אותנו ב-Google+
כל הזכויות שמורות © 1986-2013 צהלש בע"מ | טלפון: 03-5373431 פקס: 03-6395293 | כתובתנו: תמנע 3 א.ת. חולון, קומה 2 מבנה 54
כתובת דואר אלקטרונית לשליחת מיילים: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.